Testování žáků od 17. 1. 2022

Zveřejněno: 13.01.2022.

Vážení rodiče, od pondělí 17. 1. 2022 se budou ve škole testovat žáci na přítomnost viru Covid 19 pouze jednou týdně, a to první pracovní den v týdnu, testují se všichni žáci. Pokud žák tento pracovní den ve škole chybí, testuje se první den přítomnosti ve škole. V případě pozitivního výsledku antigenního testu je žák umístěn do izolační místnosti, kde si ho vyzvedne zákonný zástupce, ostatní spolužáci zůstávají dál ve škole. Škola následně informuje KHS, která vystaví elektronickou žádanku na PCR test. V případě pozitivního výsledku PCR testu žáka má zákonný zástupce povinnost o tomto informovat školu, která v součinnosti s KHS provede trasování rizikových kontaktů. Pro žáky, kteří odmítnou antigenní testování, platí stejná pravidla jako dříve. Vše je podrobně v příloze.
Dále bych vám rád předal informaci od p. Berana z oddělení dopravní obslužnosti Pardubického kraje, který nás žádá o předání následující informace:

Vážení rodiče, s ohledem na přijatá opatření Ministerstva zdravotnictví, která vstupují v platnost od   17. 1. 2022, může dojít k nezajištění autobusové dopravy žáků a studentů do školských zařízení. Děkujeme za pochopení.
Může tedy docházet k úpravám jízdních řádů, případně mohou mít autobusy zpoždění nebo nepojedou vůbec. Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333. Omezení u dopravců bude aplikováno dle aktuální potřebnosti, stejně tak jako doba jeho trvání.
Vážení rodiče, děkuji za pochopení a spolupráci, bez toho by zvládnutí této situace nebylo možné.
    
 
                                                                                                                                                     Mgr. Jan Sigl

Soubory ke stažení

Nepřehlédněte!

Ceník pronájmu hřiště s umělým povrchem

Zveřejněno: 03.01.2022.

V příloze je aktuální ceník pronájmu hřiště s umělým povrchem.
Zobrazit celé

Změna tarifu - tělocvična

Zveřejněno: 03.01.2022.

Upozorňujeme na změnu tarifu za pronájem školní tělocvičny- za 1 hod. pronájmu budou nově od 1.1.2022 platit členové Sokola 250,-Kč, ostatní 350,-Kč.
Zobrazit celé

Lyžování na Pekláku

Zveřejněno: 02.01.2022.

Upozorňujeme, že v týdnu od 17.-21.1.2022 nebudou ještě lyžařské kurzy z důvodu nedostatku sněhu probíhat.
Zobrazit celé